ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ УКРАЇНОЮ

  • Місце нашого відпочинку - Україна

Екскурсійні тури Україною   

Дводенний тур вихідного дня „Вінниця-Умань”

1-й день

- виїзд з Рівного о 7-00, зупинка на кофе-паузу через 2 год.
- прибуття в Вінницю (музей-садиба Пірогова)
- прибуття в с.Полянецьке, готельний комплекс „Шинок на околиці”.  Вільний вечір.

2-й день

- виїзд з готелю о 10-00, прибуття в Умань.
- 11-00 екскурсійна програма в дендропарку „Софіївка” в супроводі екскурсовода (2-2,5 години). Відпочинок в дендропарку до 16-00.
- виїзд в Рівне о 16-30. Зупинка на кофе-паузу.
- прибуття в Рівне орієнтовно о 24 годині.

Додатково оплачуються:

- вхідні квитки в мавзолей Пірогова
- сніданки, вечеря.

Мирогоща - племінний конезавод

На єдиному в Західній Україні державному племінному заводі в Дубенському районі Рівненщини розводять коней орловської та торійської рисистих порід.
Конезавод працює при Мирогощанському аграрному коледжі.
Екскурсія на конезавод включає катання на конях, пікнік. 


Державний історично-культурний заповідник м. Дубно: "Замки і фортеції"

Тараканівський форт

Визначною історично-архітектурною пам’яткою кінця ХІХ ст. є Тараканівський форт, який був збудований за останнім словом війскової техніки на той час.
Це бетонно-земляне укріплення, виконане з використанням цегли,
чавунно-ливарних деталей. В центрі чотирикутного форту знаходилась двоповерхова казарма для господарських, складських житлових приміщень гарнізону, який складався з артилерійської роти і штабу коменданта, а також гарнізонна фортечна церква. Форт-застава біля Дубно був збудований силами головного інженерного укріплення при військовому міністерстві Російської імперії.

Твердиня над Іквою

Місто Дубно згадується у літописі під 1100 р. як Дубен. Воно було розташоване серед неприступних боліт над річкою Іквою. З пізньосередньовічного міста-фортеці збереглись Луцькі брами ХV – ХVІ ст. Вражає своєю величчю замок князів Острозьких, Любомирських ХV – ХVІІІ ст., який протягом віків декілька разів
перебудовувався.

В Дубно в різні часи перебували різні видатні українські діячи: І.Вишенській,  Г.Сковорода, Б.Хмельницький, Т.Шевченко, В.Лисенко,  польські – Т.Чацький, А.Мальчевський, французький принц Конда та інші.

Сучасне місто залишається архітектурною скарбницею.
Крім замкового
комплексу тут знаходяться історично-архітектурні пам’ятки: синагога ХVІ ст., Спасо-Преображенська церква ХVІІ ст., корпус келії монастиря кармеліток та комплекс будівель колишнього монастиря кармеліток у 1855 році був перебудований та освячений у Свято-Миколаївський, Георгіївська церкви початку ХХ ст.  

Корець – обитель християнства

Корець (перша писемна згадка: 1150 р. Іпатіївський літопис), в давнину знаходився на торговельному шляху, що з’єднував Русь з Західною Європою, відігравав помітну роль в історії довньоруської держави.
У 1258 р. в Корці перебував князь Данило Галицький, організовуючи оборону Волині від татаро-монгол. Протягом віків місто належало князям Остозьким, Корецьким, Чарторийським. У ХVІІІ ст. Корець стає одним з найбільших промислових міст Волині. Тут діяла фарфоро-порцелянова фабрика, вироби якої користувались великим попитом за межами краю.

В сучасному Корці зберігаються пам’ятки історії та архітектури: залишки замку князів Корецьких, який упродовж століть змінювався від оборонної споруди з неприступними мурами до панського палацу у стилі бароко, церква св.Миколая ХІХ ст., базиліанський монастир, малий палац князів Чарториських – яскравий взірець світської архітектури ХVІІІ ст., костел св. Антонія. А найчарівнішою перлиною в архітектурному ансамблі Корця є жіночий Свято-Троїцький монастир, що був заснований у 1620 р. На його території похована покровителька  обителі Анна Оленіна-Андро, яка в юні роки полонила О.Пушкіна.

Програма екскурсії:
- Відвідування краєзнавчого музею.
- Відвідування Свято-Троїцького монастиря.
- Огляд залишків замку князів Корецьких.
- Пікнік.


Остріг - Волинські Афіни

Протягом віків Острог був культурним центром українських земель (перша літописна згадка відноситься до 1100 р.). Тут три століття знаходилась резиденція славетного князівського роду Острозьких, що дав Україні видатних полководців, меценатів, покровителів православної церкви. В ХVІ-ХVІІ ст. в Остозі діяла перша вища школа у східних слов’ян – слов’яно-греко-латинська Академія. Остозька друкарня в 1581 році здійснила перше в світі повне видання біблійних кних старого і нового заповіту церковнослов’янською мовою. В сузір’ї імен, що походженням, навчанням та викладанням в академії, науковою та літературною співпрацею пов’язані з Острогом – Герасим та Мілентій Смотрицькі,  Іван Федоров, Іван Вишенський, Дем’ян та Северин Наливайко, Кирило Лукаріс, Петро Конашевич-Сагайдачний. Місто відвідали Тарас Шевченко, Микола Костомаров, Пантелеймон Куліш, Іван Нечуй-Левицький, Михайло Коцюбинський.

До архітектурних пам’яток міста належить замковий комплекс: житлова оборонна башта „Вежа мурована” – „Замок князів Острозьких”  ХІV-ХVІІ ст., Богоявленська церква ХV-ХVІкінець ХІХ ст., „Башта Нова” ХVІ ст., а також: Успенський костел ХVІкінець ХІХ ст., Синагога ХVІ ст., Луцька надбрамна башта ХV-ХVІ ст.

В Остозі діють експозиції державних музеїв: історичного, музею книги та друкарства з нумізматичним відділом та музею історії Острозької академії, відродженої в 1996 році.

Програма екскурсії:
- Відвідання Остозького замку
- Відвідання музею книги
- Пікнік 

Музей історії в с. Бистричі 

Відвідування музею історії в селі Бистричі Березнівського р-ну. Експозиції присвячені подіям Другої Світової війни на Поліссі, зібрані матеріали про Тараса Бульбу-Боровця, про діяльність на Поліссі ОУН-УПА, унікальна місцева етнографічна колекція, інтер’єр старої кузні. 

Березнівський дендрологічний парк

Екскурсія по Березнівському дендрологічному парку. Парк створений у 1979 р. з метою відтворення та збагачення місцевих та інтродуктивних видів рослин, а також формування бази науково-дослідницьких робіт з вивчення флори Полісся.


Оперативна розробка вебсайтів
Make a Free Website with Yola.